Shakarpur New Delhi, Delhi
GST No. 07AHFPT4322A1ZQ
Call 0804388895786% Response Rate
Send Enquiry






| Production Capacity (Bottles/Hr) | 40 BPM |
| Machine Type | Fully Automatic |
| No of mould cavity | 4 Cavity |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
View Complete details






| Production Capacity (Bottles/Hr) | 100 |
| Machine Type | Fully Automatic |
| No of mould cavity | 1 Cavity |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity(Bottle/Hour) | 100 |
| Machine Type | Semi-Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| No of mould cavity | 4 Cavity |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Himgiri |
View Complete details