Shakarpur New Delhi, Delhi
GST No. 07AHFPT4322A1ZQ
Call 0804388895786% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Filling Speed | 40 BPM |
| Bottle Type | PET Bottle |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Usage/Application | Used for Soda Filling |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 440 V |
| Phase | Three Phase |
| Motor Power | 8 KW |
| Power Source | Electric |
| Brand | Himgiri |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Filling Speed | 30 BPM |
| Bottle Type | PET Bottle |
| Phase | Three Phase |
| Power Source | Electric |
| Brand | Himgiri |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Body Material | SS |
| Frequency | 60 Hz |
| Usage/Application | Used for Soda Filling |
| Voltage | 440 V |
View Complete details