Shakarpur New Delhi, Delhi
GST No. 07AHFPT4322A1ZQ
Call 0804388895786% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 1000 BPM |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Bottle |
| Automation Grade | Automatic |
| Steel Grades | A Grade |
| Material | SS |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity | 500 pouch/hour |
| Material | SS |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Voltage | 440 V |
| Power Source | Electric |
| Usage/Application | Used in Soft Drink Filling |
| Frequency | 60 Hz |
| Brand | Himgiri |
| Phase | Three Phase |
| Motor Power | 4 KW |
View Complete details






| Automatic Grade | Automatic |
| Capacity | 5000 pouch/hour |
| Material | SS |
| Power Source | Electric |
| Phase | Three Phase |
| Frequency | 60 Hz |
| Usage/Application | Soft Drink Filling |
| Brand | Himgiri |
| Motor Power | 8 KW |
View Complete details