Shakarpur New Delhi, Delhi
GST No. 07AHFPT4322A1ZQ
Call 0804388895786% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Phase | Three Phase |
| Brand | Himgiri |
| Usage/Application | Industrial |
| Capacity | 3 Ton |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Body Material | Stainless Steel |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 440 V |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Phase | Three Phase |
| Brand | Himgiri |
| Usage/Application | Commercial |
| Capacity | 1 Ton |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Body Material | Stainless Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 440 V |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Type | Water-Cooled |
| Phase | Three Phase |
| Usage/Application | Water Cooling |
| Capacity | 5 Ton |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | MS |
| Brand | Himgiri |
| Voltage | 440 V |
View Complete details